OculusRift

Oculus Rift to wyjątkowa technologia, która pozwala na niesamowitą podróż do wirtualnej rzeczywistości. Zakładając specjalne okulary, możesz oglądać świat, który realnie nie istnieje, a jednak wydaje się tak realistyczny, że mógłbyś go dotknąć. Co więcej – masz możliwość poruszania się w nim a także interakcji ze znajdującym się tam przedmiotami.

Samsung Gear VR

Twój smartphone Samsung Galaxy w połączeniu z okularami Gear VR może przenieść Cię do zupełnie nowej, wirtualnej rzeczywistości. Oprócz tego nie musisz mieć żadnego specjalistycznego sprzętu. Kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz możesz przenieść się w dowolnie wybrane miejsce, bez konieczności wstawania z wygodnego fotela.
gear_vra
art-serv-l

Google Cardboard

Gogle Google Cardboard to narzędzie, które pozwala przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, prezentowanej na ekranie smartphona. Choć wygląda niepozornie – tekturowa obudowa i dwie soczewki – daje niesamowite wrażenia. Dzięki niemu klienci mogą obejrzeć Twoje projekty bez konieczności używania drogiego specjalistycznego sprzętu. Wystarczą gogle i ich własny smatphone ze stworzonym przez nas produktem. A dodatkową atrakcją może stać się Google Cardborad z Twoim logo, które będziesz mógł podarować swoim klinetom.

Augmented Reality

W VRAgency.pl możemy odtworzyć w najwyższej jakości otaczający Cię świat, wykreować wirtualną rzeczywistość albo połączyć obie te możliwości, tworząc rzeczywistość rozszerzaną. To system łączący świat rzeczywisty z tym, generowanym komputerowo przez naszych specjalistów. Zwykła ulotka informacyjna może zawierać prezentację multimedialną, którą Twoi Klienci zobaczą na swoich smartphonach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaprezentować swoje plany i projekty, w niezwykły, innowacyjny sposób.

Perception Neuron

System Perception Neuron pozwala na odtworzenie ruchów ludzkiego ciała na potrzeby realizacji wirtualnych. Od przechwytywania ruchu ramienia, aż po ruch małego palca – dostosowuje się do Twoich potrzeb. Wystarczy umieścić czujniki tam, gdzie są one potrzebne i uchwycić poziom szczegółowości i ruchów ciała potrzebny w danym projekcie. System może obsługiwać od 1 do 32 neuronów dzięki czemu jego czułość i możliwości są naprawdę wysokie. Dzięki temu, że może działać bezprzewodowo za pomocą WiFi daje zupełnie nowe możliwości, których żaden inny system Mocap nigdy nie był w stanie zaoferować.

Unreal Engine

To kompletny zestaw narzędzi pozwalający na tworzenie wirtualnego świata. Umożliwia zarówno na tworzenie dwuwymiarowych obrazów, jak i oszałamiających efektów najwyższej klasy. To właśnie przy jego pomocy nasi specjaliści tworzą dla Ciebie świat, do którego będziesz chciał zaprosić swoich klientów. Opowiedz nam o swoim projekcie, a my stworzymy jego wirtualną wersję.

Unity 3d

To wyjątkowe rozwiązanie pozwalające na kreowanie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki ogromnej elastyczności, znajduje zastosowanie od gier komputerowych po wizualizacje tworzone przez NASA. My korzystamy z niego aby stworzyć obrazy, od których Ty i Twoi Klienci nie będziecie mogli się oderwać. Trójwymiarowe wizualizacje budynków, przestrzeni, projektów architektonicznych to innowacyjny i wyjątkowy sposób prezentacji Twoich produktów.

Rigi 360

W VRAgency.pl tworzymy również własne rozwiązania. Przeprowadziliśmy wiele badań nad technologią filmów 360. Stworzyliśmy wiele wersji rigów do kamer umożliwiających kręcenie filmów w tej technologii. Nasz największy rig potrafi umieścić 24 kamery na głowie aktora – co może nienajwygodniejsze, jednak dające spore możliwości rozwiązanie. Do prototypowania używamy technologii druku 3d której jednocześnie jesteśmy fanami. Napisz do nas jesteśmy przekonani, że dzięki wiedzy z tak różnych dziedzin możemy stworzyć większość rzeczy o których innym się jeszcze nie śniło!
[/vc_row]